Душовий піддон Novellini City R 100x80 правий MNQ100806D-30

- В наявності
- Код: 48882735
13 989 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Novellini Kali R 80x100x5 асиметричний піддон правий MNQ100806D-30. Тип: асиметричний піддон. Сторона: права. Матеріал виготовлення: акрил. Колір: білий. Розмір: 100x80 см. Висота: 5 см. Глибина: 3 см. Радіус: R55. Гарантія виробника: 24 місяці. Для комплектування з обраним сифоном Ø90. Серія піддонів Kali R характеризується інноваційністю та естетичним дизайном. Плоске, гладке дно і низький край ідеально поєднуються з високими душовими кабінами Novellini. Піддони Novellini Kali виготовляються в Італії та гарантують найвищу якість виконання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novellini |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Novellini |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
- Ціна: 13 989 ₴

