Душова кабіна Excellent Vidoq 80x200 золото глянець KAEX1506K800GL

- В наявності
- Код: 170957033
16 443 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Excellent Vidoq 80x200 Золотий Полірований KAEX1506K800GL. Душові кабіни - це надзвичайно важливий елемент сучасних ванних кімнат, які поєднують у собі функціональність, комфорт та естетику. Вибір відповідної душової кабіни, такої як Excellent Vidoq, може значно вплинути на якість щоденних ритуалів, пов'язаних з гігієною. Завдяки різноманітності моделей, доступних на ринку, кожен може знайти щось для себе. Кабіни типу Walk-in - це ідеальне рішення для людей, які цінують сучасний дизайн та зручність використання. Матеріали та оздоблення. Модель Excellent Vidoq вирізняється...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 см мм |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Excellent |
| Мoдель | Vidoq |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Walk-in |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 16 443 ₴




