Душовий піддон Schedpol Schedline Collection Cameron 80x80x12 Black Stone 3STC1O8080CST

- В наявності
- Код: 113611902
13 870 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SCHEDLINE Nivaro PT душовий піддон п'ятикутний 80x80см. Піддон Nivaro PT з пропозиції Schedline - один з найкласичніших піддонів, натхненних природою. Варіант продукту. Довжина сторін: 80см. Колір піддону: Чорний Камінь. Сифон: Стандарт. Найважливіші характеристики продукту. Класичний вигляд, натхненний природою. – тільки. 50 мм висоти. Більше гігієни – шар Antibac®. стримує розвиток бактерій. Завжди чистий – покриття PerfectToClean®. обмежує осідання бруду. Відводить воду без застою. – глибина використання тільки. 25 мм. Стильне оздоблення. – поверхня піддону вражає кожного...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | CST |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cameron Black Stone |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 13 870 ₴




