Душова кабіна Sanplast Kp4/Fris-B-90-S 90см 600331026038400

- В наявності
- Код: 156662389
14 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна FRIS півкругла 900x900 мм з загартованим прозорим склом, срібляста блискуча | SANPLAST, 600331026038400. Душова кабіна півкругла. FRIS KP4/FRIS-b-90-S. це ідеальне рішення для сучасної ванної кімнати. Виконана з найвищої якості загартованого скла, забезпечує довговічність і безпеку використання. Її елегантний сріблястий колір та прозоре скло ефективно вписуються в різні стилі оформлення, додаючи елегантності та легкості приміщенню. Поєднання функціональності з естетикою робить цей продукт не лише практичним, але й візуально привабливим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Мoдель | Fris |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | З піддоном |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 4 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 14 593 ₴

