Унітаз Kerasan Retro без кришки 1011

- В наявності
- Код: 1598163
15 931 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kerasan Retro унітаз стоячий з горизонтальним зливом білий. колір: білий. довжина: 53 см. ширина: 38,5 см. вага: 22 кг. висота: 42 см. стоячий. злив горизонтальний "P". Унітаз ретро, що видно на фотографіях, є продуктом італійської марки Kerasan. Це стоячий унітаз, що монтується до підлоги, має горизонтальний злив. Виконаний у білому кольорі, а його поверхня не покрита покриттям, що полегшує очищення. Незважаючи на це, продукти з серії Retro відрізняються винятковими естетичними якостями та дуже високою якістю. Продукти проектуються з увагою до кожної деталі, завдяки чому колекція...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 41 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Додаткова інформація | З обідком |
| Матеріал | Кераміка |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Спосіб встановлення | Підлогова |
| Ширина | 38 см мм |
- Ціна: 15 931 ₴

