Унітаз Laufen PRO Rimless 360x490 без кришки H8209650000001

- В наявності
- Код: 34931815
14 960 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний унітаз LAUFEN PRO COMPACTO 36x49x34,5 см безободковий, зі скляною поверхнею | LAUFEN, H8209650000001. Відкрийте сучасність і функціональність з підвісним унітазом. LAUFEN PRO COMPACTO. Ця безободкова модель розмірами 36 x 49 x 34,5 см поєднує елегантність та інноваційні технологічні рішення. LAUFEN пропонує широкий асортимент сантехнічних виробів, які відповідають різноманітним потребам і очікуванням сучасних користувачів. Забезпечуючи естетику та простоту в повсякденному використанні, цей підвісний унітаз покритий скляною поверхнею, що підвищує його...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,5 см мм |
| Довжина: | 53 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Марка | Laufen |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Pro A |
| Оздоблення | Глянець |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | Універсальний |
| Способ монтажа | Підвісна |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 14 960 ₴

