Душовий піддон Schedpol Schedline Libra White Stone 120x90см 3SPL4P90120

- В наявності
- Код: 93867684
15 314 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3SP.L1P-90120/B/ST. Довжина: 90cm. Ширина: 120cm. Радіус: - Висота: 3cm. Глибина: спад до 2%. Форма: прямокутна. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий, структура каменю RAL 9016. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90mm. Гарантія: 15 років. Серія Libra пропонує мінімалістичний дизайн у поєднанні з комфортом щоденного використання. Відсутність класичних країв забезпечує надзвичайно простору і чисту форму зони купання, а відповідні конструктивні спади забезпечують ефективний злив води. Душові піддони дають можливість монтажу «вбудованого», завдяки...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Композит |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 15 314 ₴

