Душовий піддон Radaway Doros Plus PT E 100x90см SDRPTP109001L

- В наявності
- Код: 87986009
14 462 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros Plus PT E акриловий асиметричний піддон 100x80cm SDRPTP1080-01. Найвища якість акрилового піддону з наповненням RADAWAY Doros Plus PT E, що характеризується надзвичайно гладкою поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Варіант продукту. Перший бік: 100cm. Другий бік: 80cm. Колір піддону: Білий Глянець. Найважливіші характеристики продукту. піддон плитки, призначений для комплектування з високими п'ятикутними кабінами. висота лише 40mm. надзвичайно легкий, швидкий та чистий монтаж. легкий у догляді. завдяки гладкій, антибактеріальній поверхні. призначений для...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros Plus PT E |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 14 462 ₴



