Кухонна мийка Quadron Owen 111 Snow White золото HQO7650U1PVDG1

- В наявності
- Код: 157780543
14 527 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quadron Owen 111 Snow White Złoto HQO7650U1PVDG1. Підніміть свою кухню на новий рівень завдяки елегантній та функціональній мийці Quadron Owen 111 Snow White Złoto HQO7650U1PVDG1. Ця сучасна модель поєднує естетику, міцність та інноваційні рішення, які зроблять щоденні кухонні обов'язки чистим задоволенням. Стильний та функціональний дизайн. Мийка Quadron Owen 111 вирізняється мінімалістичним дизайном з простими лініями, який чудово впишеться в будь-яку сучасну кухню. Його білий колір Snow White з елементами золотого PVD надає йому...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина | 21 см мм |
| Довгий бік | 76 см см |
| Додаткова інформація | Отвір під змішувач, Слив, зверху, мийка |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Мoдель | Owen |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Слив без відливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 14 527 ₴










