Кухонна мийка Quadron Owen Graniteq сірий HQO7650U5PVDG1

- В наявності
- Код: 155014341
13 923 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quadron Owen Graniteq Сірий HQO7650U5PVDG1. Мийка. Quadron Owen Graniteq. це ідеальне поєднання. функціональності. та. естетики. , які чудово вписуються в сучасні кухонні інтер'єри. Завдяки різноманітності форм і матеріалів, ця модель безумовно задовольнить потреби кожного користувача. Варто звернути увагу на його. довговічність. ,. глибину камери. та. спосіб монтажу. , що забезпечує комфорт використання протягом тривалого часу. Розміри і глибина камери. Представлена мийка. Graniteq. має розміри. 76 см на 50 см. , що робить її ідеальною для більшості кухонь. Його...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина | 21 см мм |
| Довгий бік | 76 см см |
| Додаткова інформація | Отвір під змішувач, Слив, зверху, мийка |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Мoдель | Owen |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Слив без відливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 13 923 ₴










