Душова кабіна Besco Zarya 90x90 ZP90190C без піддону

- В наявності
- Код: 179977498
14 474 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна півкругла хром BESCO ZARYA 90x90 скло прозоре. Досконалість в найменших деталях. Душові кабіни BESCO - це єдині продукти, які можна повністю адаптувати до вимог ванної кімнати. Створіть свій душовий простір на замовлення. Мріяний душ. ви зможете скласти, поєднуючи кабіну з оригінальним піддоном. Кутові кабіни з'єднає тонкий профіль кріплення, який не порушить естетику душової кабіни. У комплект входять. ДУШОВА КАБІНА. BESCO. бренд відомий в санітарній галузі інноваційною технологією, надихаючого дизайну та унікального...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Besco |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Зсувні двері |
| Товщина скла | 5 мм мм |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 14 474 ₴





