Біде Roca Meridian-N Compacto A357246S00

- В наявності
- Код: 139780328
15 458 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція кераміки Meridian - це єдиний концепт тисячі і однієї можливості. Єдина ідея, щоб задовольнити кожну потребу. Широкий асортимент складається з умивальників Meridian подвійних, симетричних, асиметричних, від найбільших до найменших, стінних або умивальників накладних. Це найширша серія, що дає необмежені можливості. UPRAGLAZE® – покриття (S0) – це інноваційне покриття, надзвичайно легке в догляді. Створює на поверхні міцний і гладкий шар, повністю позбавлений пор. Запобігає осадженню каменю, бруду і обмежує розвиток бактерій. Розміри: 360 x 480...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 см мм |
| Довжина: | 48 см мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 15 458 ₴

