Душовий піддон Schedpol Competia New 90x110x12 Stabilsound 34846+AP1

- В наявності
- Код: 101255670
14 908 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3.4846. Довжина 90см. Ширина 110см. Радіус - Висота 12см. Глибина 2,5см. Форма: прямокутна. Матеріал: санітарний акрил. Колір: білий. У комплекті: сифоном з хромованим грибком. Спосіб монтажу: на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Гарантія: 10 років. Серія поєднує простоту класичної висоти з сучасним трендом плоскості. Завдяки інтеграції піддону з основою Stabilsound Plus® та обрамленню всього естетичною панеллю монтаж є надзвичайно простим, чистим і швидким. У комплекті, окрім піддону, є швидкопрохідний сифоном (66 л/хв) з хромованим грибком...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Competia New |
| Форма | П'ятикутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 14 908 ₴





