Душовий піддон Sanplast BP-M Open 90x90 645430043001000

- В наявності
- Код: 86380110
16 114 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast BP-M Open 90x90 (645430043001000). Душові піддони - це ключовий елемент кожної ванної кімнати, який значно впливає на комфорт щоденного використання та естетику інтер'єру. Вибір відповідної моделі є важливим, оскільки вона повинна поєднувати функціональність з елегантністю. Sanplast BP-M Open 90x90 - це приклад піддона, який чудово відповідає цим вимогам. Його сучасний дизайн та практичність роблять його продуктом, який безумовно задовольнить багатьох. Запрошуємо ознайомитися з деталями, які можуть допомогти у правильному виборі. Матеріал і виконання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Open Mineral |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 16 114 ₴

