Душовий піддон Omnires Camden 90/140/P Camden90140P

- В наявності
- Код: 66940011
15 603 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Загальний опис та призначення. Душовий піддон OMNIRES CAMDEN - це ідеальне рішення для тих, хто шукає функціональність та сучасність у своєму інтер'єрі. Пропонована модель в білому глянці, розмірами 90 x 140 см, чудово вписується в різноманітні оформлення – як класичні, так і сучасні чи лофт. Завдяки мінімалістичному дизайну, піддон легко підійде до будь-якої ванної кімнати, створюючи гармонійний простір, що сприяє релаксації. Найважливіші характеристики та технології. Виконання з високоякісного акрилу, що забезпечує довговічність та легкість у догляді за чистотою. Поверхня...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Omnires |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 90 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Camden |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 15 603 ₴


