Душовий піддон Roca Magma 70x100 онікс APE013E82BC03640

- В наявності
- Код: 168108348
15 340 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Magma 70x100 Onyks APE013E82BC03640. Душові піддони є ключовим елементом кожної ванної кімнати, який не тільки виконує практичну функцію, але й значно впливає на естетику інтер'єру. Правильно підібраний піддон, такий як Roca Magma 70x100 Onyks APE013E82BC03640, може стати комфортним місцем для щоденних купань, а також стильним акцентом в оформленні ванної кімнати. Різноманітність матеріалів, форм та інноваційних технологій роблять використання цього продукту дуже вигідним. Матеріал і виконання. Піддон Roca Magma виготовлений з сучасного матеріалу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Коротка сторона | 70 cm см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 15 340 ₴


