Душовий піддон Roca Magma 70x100 сірий сланець APE013E82BC03200

- В наявності
- Код: 168108234
15 340 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MAGNA Композитний піддон 100 x 70 см STONEX® Ref: APE013E82BC03200 20 - Сірий сланець Розміри (довжина, ширина, висота) 1000 x 700 x 27 мм MAGMA з низьким сифоном (6 см) - це піддон з матеріалу STONEX®, який має текстуру зерна з найвищим класом антиковзання C - протестовано за німецьким стандартом DIN 51097. MAGMA - це надзвичайно гігієнічний піддон з властивостями проти грибків і плісняви, що відповідає сертифікату ISO 846, завдяки низькій пористості бактерії не мають точки опори, тому сам піддон легко підтримувати в чистоті і не вимагає спеціальних засобів -...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 70 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 15 340 ₴


