Кухонна мийка Franke Maris MRG 611 чорний мат 114.0633.166

- В наявності
- Код: 106262232
16 496 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка кухонна FRANKE Maris MRG 611 чорний мат (114.0633.166) - AGDstyle.pl Варшава. МОДЕЛЬ АРХІВНА. доступна до вичерпання запасів. натисніть і перевірте доступність НОВОЇ МОДЕЛІ. більше інформації. 226674000 або 509132710. НОВА МОДЕЛЬ (натисніть). FRANKE Maris MRG 611-78 чорний мат (114.0676.024). Короткий опис. мийка 1-камерна з сушаркою виконана з матеріалу граніт (FRAGRANIT+ з технологією антибактеріальною Sanitized). мінімальна ширина шафки під мийку 45 см. спосіб монтажу вбудований в стільницю. модель обертається (камера з ЛІВОЇ або з ПРАВОЇ сторони). мийка...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Немає |
| Глибина камери | 20 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Мoдель | Maris MRG 611 (чорний мат) |
| Монтаж | Вбудований |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 16 496 ₴

