Кухонна мийка Franke UBG 651-78 кам'яний сірий 114.0575.068

- В наявності
- Код: 79870194
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Короткий опис. ■ мийка. 1,5-камерна. виготовлена з матеріалу. граніт FRAGRANIT+. (з антибактеріальним покриттям Sanitized). ■ модель. оборотна. (камера з ЛІВОГО або з ПРАВОГО боку). ■ спосіб монтажу. вбудована в стільницю / на рівні зі стільницею. ■ мінімальна ширина шафи. від 60 см. ■ зовнішній розмір: 780 x 500 мм. ■ розмір камери: 350 x 425 x 220 мм. та. 164 x 322 x 139 мм. ■ мийка оснащена. ручним затвором. (вручну ЗАЧИНЯЄТЬСЯ і ВІДКРИВАЄТЬСЯ злив). ■ мийка. без виготовлених фабрично отворів. під змішувач, ручку автоматичного затвора та інше. ■ можливість виготовлення. отворів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1,5 камерне |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Urban UBG 651-78 (кам. сірий) |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 15 997 ₴

