Кухонна мийка Franke Urban UBG 651-100 чорний мат 114.0633.182

- В наявності
- Код: 105887987
20 248 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Urban Ubg 651-100. Чорний Мат 114.0633.182. Функціональна мийка з лінії. Urban. від бренду. Franke. це пропозиція для спеціальних завдань, висока якість виконання та додаткова мала камера забезпечать комфорт на найвищому рівні. Мийка виготовлена на 80% з натурального граніту Fragranit+, який є дуже міцним і стійким. Завдяки використанню дуже дрібних частинок граніту, отримано мийку ідеально гладку та ніжну на дотик. Усі гранітні мийки FRANKE, виготовлені з використанням технології. Sanitized®. містять фосфатне скло з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для крана | Немає |
| Глибина | 50 см мм |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1,5 камерне |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Мoдель | Urban |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип клапана | корковий із сіткою |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 100 см мм |
| Ширина камери | 35 см |
- Ціна: 20 248 ₴


