Душовий піддон Balneo Stone-Tray світло-сірий 80x140см STFLG8014025

- В наявності
- Код: 131716212
16 823 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✅Stone Tray - Композитний піддон "F" Світло-сірий 80x140x2,5 ✅. ✅. ✅. Технічні дані: Матеріал: Мінеральний композит - покритий полімером Gelcoat. Форма: Прямокутна. Колір: Світло-сірий. Довший бік: 140 см. Коротший бік: 80 см. Глибина монтажу: 2,5 см. Монтаж: На підлозі і безпорогово. Гарантія: 5 років. ☑️ Сучасний дизайн. ПІДДОН STONE-TRAY. у кольорі. LIGHT GREY. з делікатною текстурою сланцевого каменю є надзвичайно сучасним і практичним рішенням для будь-якої ванної кімнати. Ідеально поєднується з натуральними матеріалами, такими як дерево, сталь. Чудово підходить для приміщень...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balneo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 140 cm см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 cm см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Stone Tray |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 16 823 ₴










