Кухонна мийка Franke UBG 611-86 графітова 114.057.5021

- В наявності
- Код: 79870157
15 472 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Короткий опис. ■ мийка. 1-камерна. виготовлена з матеріалу. граніт FRAGRANIT+. (з антибактеріальним покриттям Sanitized). ■ модель. реверсивна. (камера з ЛІВОГО або з ПРАВОГО боку). ■ спосіб монтажу. вбудована в стільницю / на рівні зі стільницею. ■ мінімальна ширина шафи. від 50 см. ■ зовнішній розмір: 860 x 500 мм. ■ розмір камери: 390 x 425 x 220 мм. ■ мийка оснащена. ручним затвором. (вручну ЗАЧИНЯЄТЬСЯ і ВІДКРИВАЄТЬСЯ злив). ■ мийка. без виготовлених фабрично отворів. під змішувач, ручку автоматичного затвора та інші. ■ можливість виготовлення. підфрезерованих отворів та додаткових...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 86 см см |
| Додаткова інформація | Сушарка, смисловий раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | Urban |
| Монтаж | Вбудований |
| Сушарка | Сушарка без зливу |
| Тип корка | З автоматичним корком |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 15 472 ₴

