Кухонна мийка Oltens Gravan 100x50 чорний мат 72101300

- В наявності
- Код: 111412026
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Oltens Gravan мийка гранітна 1-камерна з сушаркою 100x50 см чорний мат 72101300. мийка гранітна. товщина матеріалу: 1,1 см. довжина: 100 см. ширина: 50 см. глибина внутрішньої камери: 19 см. глибина зовнішньої камери: 21,2 см. розміри камери: 42 x 50 см. з сушаркою. з автоматичною пробкою. модель зворотна. з отвором під змішувач. можливість вибиття 2 додаткових отворів. діаметр отвору: 35 мм (+/- 1 мм). в комплекті сифони з можливістю підключення до посудомийної машини. монтаж: вбудований в стільницю. оздоблення: гладке. колір: чорний мат. Мийка гранітна серії Gravan...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oltens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Слив |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | Gravan |
| Монтаж | Вбудований |
| Слив | Слив без відливу |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 14 684 ₴

