Душовий піддон Schedpol Schedline Collection Protos Grey Stone 80x140x3,5 з системою Stabilsound Plus 3SP.P1P-80140/S/ST-M1/S/ST
- В наявності
- Код: 154979746
20 577 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Душовий піддон Schedpol Schedline Collection Protos Grey Stone 80x140x3,5 з системою Stabilsound Plus 3SP.P1P-80140/S/ST-M1/S/ST
20 577 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
PROTOS GREY STONE - це вишукані піддони, що характеризуються сучасним дизайном, підкресленим неймовірною на дотик структурою, що нагадує камінь у незвичайному кольорі. Відсутність класичних країв забезпечує надзвичайно простору і чисту форму зони для купання, а відповідні конструктивні ухили забезпечують ефективний відтік води. Піддони дозволяють монтаж "вбудованого", завдяки чому усувається поріг на вході до душової зони. Серія PROTOS GREY STONE має матову поверхню з текстурою натурального каменю сірого кольору (RAL 7012). Лише 3,5 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3,5 см мм |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 140 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | PROTOS |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 см мм |
- Ціна: 20 577 ₴

