Ванна Sanplast Ergo 160x75 610-040-0150-01-000

- В наявності
- Код: 4723648
17 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast Ergo 160x75 610-040-0150-01-000. Ванна. Sanplast Ergo 160x75. це відмінний вибір для людей, які прагнуть створити у своїй ванній кімнаті оазу спокою та комфорту. Завдяки сучасному дизайну та практичним рішенням, ця модель ванни вносить у простір не лише функціональність, але й естетику. Купання в цій ванні стане задоволенням, яким ти захочеш користуватися щодня. Розміри та об'єм. Ванна. Sanplast Ergo. має довжину. 159 см. , ширину. 75 см. та висоту. 45 см. Ці розміри роблять її ідеальним вибором для більшості стандартних ванних кімнат...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Місткість | 220 л л |
| Висота | 45 см мм |
| Довжина: | 159 см мм |
| Марка | Sanplast |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Free Line |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Симетричний |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 см мм |
- Ціна: 17 296 ₴


