Піддон New Trendy Mild Stone 90x110 B0576

- В наявності
- Код: 130590316
15 222 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий піддон MILD STONE BLACK. 90x110 H 11,5 см. з структурою натурального каменю. Високоякісний піддон, виготовлений з сучасного структурного акрилового матеріалу. Забезпечує комфорт використання та підвищену стійкість до негативних зовнішніх факторів. Відомої компанії NEW TRENDY. АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР. Піддон для монтажу на підлозі без необхідності вмонтування сифону - без проблем поміститься під піддоном. Довший бік 110 см. Коротший бік 90 см. Загальна висота 11,5 см. Глибина 2,5 см. Колір чорний зі структурою каменю. Матеріал акрил. Випуск фі 90 мм (по центру...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 15 222 ₴





