Унітаз Kerasan Retro 1016 без кришки

- В наявності
- Код: 37960977
16 771 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kerasan Retro 1016. Модель. Kerasan Retro 1016. це унітаз, який поєднує в собі. функціональність. і. естетику. Її класичний дизайн робить її ідеальною для різноманітних ванних кімнат, надаючи їм унікального характеру. Завдяки відповідним розмірам, цей продукт забезпечує комфорт щоденного використання, що робить його ідеальним вибором для будь-якої ванної кімнати. Форма і тип унітазу. Унітаз. Kerasan Retro 1016. це модель стояча з. круглою формою. Завдяки розмірам. 61 см довжини. ,. 39 см ширини. та. 48 см висоти. , ідеально підійде для більшості ванних кімнат,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kerasan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48 см мм |
| Довжина: | 61 см мм |
| Додаткова інформація | З обідком |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Retro |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | Універсальний |
| Спосіб встановлення | Підлогова |
| Ширина | 39 см мм |
- Ціна: 16 771 ₴

