Унітаз Art Ceram Jazz JZ01/JZV001 без сидіння

- В наявності
- Код: 4740687
23 477 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Унітаз Artceram Jazz JZV0010100 білий підвісний. Підвісний унітаз Artceram Jazz (JZV001), доступний у двох кольорах. Для комплектування з сидіннями з м'яким закриттям Jz07 або Jz11. Найважливіші характеристики Artceram Jazz. Підвісний унітаз. Виконаний у білому глянці. Зроблений з високоякісної кераміки. Продукт на 100% італійського походження. Дуже легкий у догляді з точки зору гігієни. Безободковий унітаз. Технічні дані. Виробник: Artceram. Колекція: Jazz. Код продукту: JZV001;0100. Категорія: Унітази. Матеріал: Кераміка. Розміри: 54x36 см. Тип: підвісний. Виробництво...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 см мм |
| Довжина: | 54 см мм |
| Додаткова інформація | З обідком |
| Матеріал | Кераміка |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 23 477 ₴


