Піддон Radaway Doros Plus D 110x90x5 SDRPD1190-01

- В наявності
- Код: 29652800
15 550 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY Doros Plus D акриловий прямокутний піддон 110x90cm SDRPD1190-01. Високоякісні плитки акрилового піддону з наповненням RADAWAY Doros Plus D, що характеризується надзвичайно гладкою поверхнею та стійкістю до зміни кольору. Варіант продукту. Перший бік: 110cm. Другий бік: 90cm. Колір піддону: Білий Глянець. Сифон: Без сифону. Найважливіші характеристики продукту. висота лише 40mm. надзвичайно легкий монтаж. піддон. виготовлений з високоякісного санітарного акрилу. призначений для комплектування з високими прямокутними кабінами. стійкий до зміни кольору, грибка та вологи. та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 1,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Doros Plus D |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 15 550 ₴




