Піддон Schedpol Schedline Libra 80x80 кашеміровий 3SPL1O8080PKST

- В наявності
- Код: 176340252
15 340 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LIBRA CASHMERE STONE (кашмірний камінь) це тонкі піддони, що характеризуються неймовірною на дотик структурою, що нагадує камінь. Серія Libra пропонує мінімалістичний дизайн у поєднанні з комфортом щоденного використання. Відсутність класичних країв забезпечує надзвичайно простору і чисту форму зони для купання, а відповідні конструктивні ухили забезпечують ефективний відтік води. Піддони дозволяють монтаж "вбудованого", завдяки чому усувається поріг на вході до душової зони. Серія LIBRA CASHMERE STONE має матову поверхню з текстурою, натурального...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 80 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Марка | Schedpol |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Libra Cashmere Stone |
| Форма | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 15 340 ₴



