Піддон Ravak Galaxy Elipso Pro 100cm XA23AA01010

- В наявності
- Код: 17221934
18 674 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон Elipso Pro 100x100. Півкруглий душовий піддон Elipso Pro з литого мармуру білого кольору. Для підвищення безпеки купання обладнаний антиковзкою поверхнею. розмір: 100x100 см. матеріал: конгломерат - тверда суміш доломіту та смоли, так званий литий мармур. колір виконання: білий. спосіб монтажу: сам піддон: для вбудовування в підлогу (безбар'єрне рішення) або для установки на підлозі. піддон + BASE: з ніжками, для обмуровування та облицювання самостійно. піддон + BASE + SET: з ніжками та передньою маскуючою панеллю Elipso Pro-100 SET. глибина піддона: 1,5 см. висота...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Марка | Ravak |
| Матеріал | Конгломерат |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 18 674 ₴

