Душовий піддон Laufen Pro 100x80см Marbond білий H2109510000001

- В наявності
- Код: 94855902
16 167 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Laufen Pro 100X80Cm Marbond Білий (H2109510000001). Душовий піддон. Laufen Pro 100x80 см. з колекції. Marbond. це ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке підійде для будь-якої ванної кімнати. Його. прямокутна форма. та елегантний. білий колір. роблять його відмінним доповненням як для малих, так і для великих просторів. Вибір відповідного душового піддону має ключове значення для комфорту використання, а модель ця безумовно відповідатиме очікуванням навіть найвимогливіших клієнтів. Матеріал і розміри. Душовий піддон виготовлений з інноваційного матеріалу. Marbond. ,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Pro |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 см мм |
- Ціна: 16 167 ₴


