Душовий піддон Schedpol Canes 90x90 3Sp.C1O-9090

- В наявності
- Код: 82303052
16 009 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон CANES 90x90x5 півкруглий. Оригінальний дизайн, м'яка лінія чаші та невелика висота - основні характеристики серії Canes. Мілкість піддонів робить їх ідеальними для сучасних інтер'єрів. Використання в серії технології Stabilsound Plus забезпечує багато додаткових переваг. Номер кат. 3SP.C1O-9090. Довжина 90см. Ширина 90см. Висота 5см. Глибина 3см. Радіус 55см. Матеріал: санітарний акрил. Колір: білий. Спосіб монтажу: на підлогу, в підлогу (на рівні з підлогою). Діаметр зливу: 90мм. Характеристики піддону: 1. Багатошарові...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 3 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкруглі та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 16 009 ₴








