Мийка Pyramis Mido 1B1D Volcano з батареєю Idea 070176502BE

- В наявності
- Код: 174145746
12 558 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комплект Pyramis гранітна мийка Mido 79x50 1B1D + Змішувач Idea Volcano. Гранітний комплект Pyramis поєднує стиль з функціональністю. 1B1D мийка Mido розмірами 79x50 см, з чорним зливом і сушаркою. Змішувач Idea кольору Volcano, з практичною функцією душа. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ МИЙКИ. Тип: Однокамерна мийка. Колір: Чорний матовий. Ширина (мм): 790. Мінімальна підбудова (мм): 500. Тип мийки: Вбудована. Розташування камери: Обертове. Матеріал корпусу: Пірагранит. Отвір для змішувача: Так. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ ЗМІШУВАЧА. Тип змішувача:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для батареї | Да |
| Глибина | 19 см мм |
| Довгий бік | 79 см см |
| Додаткова інформація | Отвір для батареї, Піддон |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | Mido |
| Монтаж | Вбудований |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 12 558 ₴





