Унітаз Villeroy&Boch O.Novo DirectFlush 360x560 білий 5660R0T2 без сидіння

- В наявності
- Код: 47747343
16 981 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Villeroy & Boch O.novo унітаз підвісний. це продукт, який поєднує в собі функціональність з сучасним дизайном. Виготовлений з високоякісної кераміки, унітаз без обідка вражає своєю простотою та елегантністю. Завдяки нейтральному, білому кольору, ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром, як у традиційній, так і в сучасній ванній кімнаті. Це ідеальний вибір для людей, які цінують естетику та практичність у повсякденному використанні. Ще однією перевагою Villeroy & Boch O.novo є інноваційне покриття CeramicPlus, яке робить поверхню унітазу гладкою та легкою в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 см мм |
| Довжина: | 56 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | O.Novo |
| Сидіння | Без сидіння |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Способ монтажа | Підвісний |
| Ширина | 36 см мм |
- Ціна: 16 981 ₴

