Піддон New Trendy Mild Satin 90x90 B0643

- В наявності
- Код: 183976128
15 642 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душовий піддон MILD SATIN B-0643 – , скло мм. Вибір дизайнера. Модель MILD SATIN (90x90x4,5) як душовий піддон пропонує елегантний вигляд і сучасні лінії, які підкреслюють характер ванної кімнати. Колір: Білий. Обробка: Товщина скла: мм. Інноваційні рішення. Завдяки застосованому покриттю, скло отримує стійкість до забруднень і є легким у догляді. Підходить для інтер'єру. Цей варіант розміром 90x90x4,5 підходить для багатьох ванних кімнат. Найвищої якості піддони з інноваційного структурного акрилу, що характеризуються звукоізоляцією води. Вони...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довгий бік | 90 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Напівкругла та 1/4 кола |
| Ширина | 90 см мм |
- Ціна: 15 642 ₴

