Унітаз Rea Carlos Duroplast Slim гранит матовий Rea-C8003 з кришкою, що повільно опускається

- В наявності
- Код: 111752555
15 997 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
УНІТАЗ ПІДВІСНИЙ REA CARLOS SLIM RIMLESS GRANIT MAT УНІТАЗ ПОДВІСНИЙ 49,5x37. Унітаз Carlos Slim Granit Mat – елегантність, функціональність і безпека. Унітаз Carlos Granit Mat поєднує сучасний дизайн, високу якість виконання та турботу про гігієну і безпеку. Продукт відповідає найвимогливішим нормам, що підтверджується наявністю. гігієнічного сертифікату PZH, що гарантує безпеку використання. Унітаз серії Carlos – це відмінний вибір для тих, хто цінує. дизайн, функціональність і безпеку. Елегантний вигляд у поєднанні з продуманим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 32 см мм |
| Довжина: | 49,5 см мм |
| Додаткова інформація | Без обідка |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Carlos |
| Оздоблення | Матова |
| Покриття | Немає |
| Сидіння | Із сидінням із плавним опусканням |
| Слив | З горизонтальним зливом |
| Спосіб встановлення | Підвісна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 37 см мм |
- Ціна: 15 997 ₴

