Мийка Quadron Morgan111 Very Black HB8203U7C1 1 камерна

- В наявності
- Код: 108634908
18 424 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MORGAN 111 GraniteQ чистий вуглець/мідні елементи. ???? ??? Раковина виготовлена з GraniteQ гарантує найвищу гігієнічність і довговічність. ??? Сучасний дизайн – адаптований до актуальних трендів. ??? GraniteQ – забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні. ??? Раковина зворотна – камера може бути встановлена з правого або лівого боку. ??? Решітка переливу також виготовлена з нержавної сталі SteelQ в технології PVD в кольорі, що відповідає кольору інших елементів. ??? що ще більше підкреслює його красу. ??? Раковина оснащена зливом...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина камери | 22 см см |
| Довгий бік | 78 см см |
| Додаткова інформація | Отвір під змішувач, Слив |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Мoдель | Morgan |
| Монтаж | Вбудований |
| Під'єднання до змішувача | Да |
| Слив | Слив без відливу |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 18 424 ₴



