Мийка Quadron Evan 111 Graniteq Silver Stone з мідним зливом HCQE8650U5_PVDC1 1 камерна

- В наявності
- Код: 119529835
16 508 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EVAN GraniteQ - це колекція, спрямована на вимогливих користувачів. З огляду на розмір камери та величину. ?? раковини, ми маємо достатній діапазон робочої зони, також на поверхні для стікання. ?? Сучасний дизайн та кольорова гама як самого продукту, так і додаткових елементів, сподобаються навіть найпринциповішим клієнтам. ???? ??? Раковина, виготовлена з GraniteQ, гарантує найвищу гігієнічність і довговічність. ??? Сучасний дизайн – адаптований до актуальних трендів. ??? GraniteQ – забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід для змішувача | Да |
| Глибина камери | 21 см см |
| Довгий бік | 86 см см |
| Додаткова інформація | Злив, зливчастий раковина |
| Кількість камер | 1 камера |
| Коротка сторона | 50 см см |
| Матеріал | Граніт |
| Мoдель | HCQE8650U5_PVDC1 Evan 111 (сріблястий/мідний) |
| Монтаж | Вбудований |
| Розмір клапана (слива) | 3 1/2 дюйми |
| Слив | Слив без слива |
| Тип корка | Без автоматичного корка |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 16 508 ₴


