Мийка Artceram Jolie 50см JOL001

- В наявності
- Код: 137597573
20 446 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стільникова умивальня, настільна Artceram Jolie (. JOL001. ) біла. Умивальня з можливістю конфігурації як вільностояча. Подана пропозиція стосується умивальника JOL0010100 без колони та кільця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtCeram |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 см мм |
| Глибина | 46 см мм |
| Марка | Artceram |
| Матеріал | Кераміка |
| Мoдель | Jolie |
| Отвір для змішувача | Без отвору |
| Оздоблення | Глянець |
| Перелив | Без перелива |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 50 см мм |
- Ціна: 20 446 ₴


