Піддон Besco Axim Ultraslim Stone Effect New 110x90 + сифон BAX119PCN

- В наявності
- Код: 155094467
18 464 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бродяки. Бродяки. це ключовий елемент кожної ванної кімнати, а їх вибір має безпосередній вплив на комфорт користування душем. Модель. AXIM STONE. це відмінна пропозиція для тих, хто шукає не лише функціональність, а й естетику. Завдяки сучасному дизайну та високоякісним матеріалам, цей бродяк безумовно внесе до вашої ванної кімнати. стиль. і. елегантність. Сучасні матеріали та унікальний дизайн. Цей бродяк виготовлений з. санітарного акрилу. , який характеризується високою стійкістю до подряпин та легкістю в підтримці чистоти. Його. глибина. становить. 4,5 см...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 90 см мм |
| Довгий бік | 110 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 см мм |
- Ціна: 18 464 ₴

