Ванна Schedpol Schedline Atum 140x70см 3WSTA1P14070

- В наявності
- Код: 112104043
15 892 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Schedline Schedpol ATUM прямокутна ванна 140x70 см. Класична ванна ATUM марки Schedline Collection виготовлена з санітарного акрилу в інноваційній технології виробництва Standard Plus. Найважливіші характеристики продукту. прямокутна акрилова ванна з діаметром зливу 52 мм. поверхня ванни має. антибактеріальні та антиалергійні властивості. посилене дно та краї SLIM висотою лише 20 мм. ідеально підійде для інтер'єрів в мінімалістичному стилі. легка в догляді. завдяки гладкій, блискучій поверхні. існує можливість безпосереднього облицювання плиткою...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Schedline |
| Висота | 37 см мм |
| Довжина: | 140 см мм |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Atum |
| Орієнтація ванни | Універсальна |
| Орієнтація зливу | Сбоку |
| Тип | Вбудована |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 см мм |
- Ціна: 15 892 ₴

