Душовий піддон Schedpol Schedline Estima 75x100см 3SPE2P75100

- В наявності
- Код: 114279028
15 957 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3SP.E2P-75100. Довжина: 75см. Ширина: 100см. Радіус: - Висота: 4,5см. Глибина: 2,5см. Форма: прямокутна. Матеріал: композит Stonicryl®. Колір: білий. Спосіб монтажу: в підлозі, на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Гарантія: 15років. Серія була створена для людей, які цінують високу якість, комфорт використання та позачасову лінію стилю. Душові піддони можуть бути встановлені на підлозі або бути в неї вмонтовані, пропонуючи зручний безпороговий перехід до зони купання. Застосування в серії технологія несе в собі багато користувацьких переваг. Ваша зона...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4,5 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 75 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 15 957 ₴



