Душовий піддон Roca Magma 90x100 бежевий APE013E838403650

- В наявності
- Код: 168108350
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Magma 90x100 Бежевий APE013E838403650. Душові піддони - це невід'ємний елемент кожної ванної кімнати, який виконує як практичну, так і естетичну функцію. Вибір відповідної моделі може значно покращити комфорт щоденного використання та вплинути на загальну організацію простору. Пропонуємо прямокутний душовий піддон Roca Magma 90x100 Бежевий APE013E838403650 розмірами 90x100 см, який поєднує сучасний дизайн з високою якістю виконання. Завдяки різноманітним перевагам, цей продукт стає ідеальним доповненням кожної ванної кімнати. Матеріал і розміри. Душовий піддон розмірами 100 см довжини, 90...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 90 см см |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 17 309 ₴


