Піддон Schedpol Schedline Collection Cameron Black Stone 80x100x12

- В наявності
- Код: 113494890
16 324 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nr kat. 3ST.C1P-80100/C/ST. Довжина: 80см. Ширина: 100см. Радіус: - Висота: 12см. Глибина: 2,5см. Форма: прямокутна. Матеріал: санітарний акрил. Колір: чорний, структура. Спосіб монтажу: на підлозі. Діаметр зливу: 90мм. Гарантія: 10 років. Серія поєднує класичну висоту піддону (12см) з сучасним трендом мілкості (2,5см). Cameron Black Stone (чорний камінь, RAL 9004) завдяки своїй структурі каменю має клас антиковзання «A» згідно DIN EN 16165:2023 (додаток A). Ці продукти поєднують в собі сучасний дизайн і повну функціональність. Завдяки застосуванню технології...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schedpol |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 2,5 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Cameron Black Stone |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 16 324 ₴




