Піддон New Trendy COLUMBUS 100x90x14см B-0128

- В наявності
- Код: 12449754
16 469 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy Columbus прямокутний піддон на стиропоровій основі 100x90 B-0128Серія: ColumbusКолір: білийТип: інтегрованийПіддон на стиропоровій основіКорпус: інтегрований з 4 сторінГлибина: 3 смДіаметр отвору: 90 ммNew Trendy є польською компанією, яка з 2006 року постійно розширює коло своїх клієнтів на території країни та за її межами. Душові кабіни цього виробника мають конструкцію з алюмінію та скла - це ключові матеріали, використані для їх будівництва. Виробник не використовує в кабінах пластикові матеріали як оздоблення - для цієї мети використовується безпечне загартоване скло різної...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 cm мм |
| Глибина | 3 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 100 cm см |
| Додаткова інформація | Ніжки в комплекті |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Columbus |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 16 469 ₴






