Піддон Excellent Lavano 120x80 бетон BREX.1103.120.080.CON

- В наявності
- Код: 95767559
19 763 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EXCELLENT Lavano душовий піддон прямокутний 120x80 см. Найвищої якості прямокутний душовий піддон EXCELLENT Lavano, що характеризується елегантним і мінімалістичним дизайном, доступний в 4 кольорах. Найважливіші характеристики продукту. висота до 15 мм. піддон. виготовлений з несучого шару Lite Minerals. що містить мінеральні композити. несучий шар покритий покриттям EnaCoat з структурною, антиковзкою поверхнею LunarSkin. розмір і форма піддона можуть бути легко адаптовані до індивідуальних потреб. завдяки можливості підрізання. кришка зливу виготовлена з того ж матеріалу...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2 см мм |
| Діаметр зливу | 90 мм мм |
| Довгий бік | 120 см см |
| Додаткова інформація | Сифон у комплекті |
| Коротка сторона | 80 см см |
| Матеріал | Конгломерат |
| Мoдель | Lavano |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 19 763 ₴









