Душовий піддон Roca Magma 90x110 онікс APE0144C38403640

- В наявності
- Код: 168108565
19 014 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Roca Magma 90x110 Onyks APE0144C38403640. Душовий піддон. Roca Magma. є ключовим елементом кожної сучасної ванної кімнати, який впливає не лише на естетику, але й на функціональність. Вибір відповідної моделі, такої як. Roca Magma. , може значно полегшити щоденне користування ванною кімнатою, забезпечуючи. комфорт. та. безпеку. Пропоновані на ринку душові піддони відрізняються формою, розмірами та матеріалами виготовлення, що дозволяє їх адаптувати до різних стилів інтер'єру. Варто звернути увагу на ключові характеристики, які мають значення при прийнятті рішення про покупку, щоб насолоджуватися...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Марка | Roca |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 19 014 ₴


