Піддон Roca Magma 90x110 Cafe APE0144C38403660

- В наявності
- Код: 168108268
19 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Magma REF: APE0144C38403660 Душовий піддон композитний 110 x 90 см STONEX® Розміри: 1100 x 900 x 28 мм (довжина, ширина, висота) 66 - Cafe MAGMA з низьким сифоном (6 см) це піддон з матеріалу STONEX®, який має структуру зерна з найвищим класом антиковзання C - протестований за німецьким стандартом DIN 51097. MAGMA це надзвичайно гігієнічний піддон з властивостями проти грибків і плісняви, що відповідає сертифікату ISO 846, завдяки низькій пористості бактерії не мають точки опори, через що сам піддон простий в обслуговуванні і не вимагає спеціальних засобів - до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 mm мм |
| Довгий бік | 110 cm см |
| Коротка сторона | 90 cm см |
| Матеріал | Композит |
| Мoдель | Magma |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 19 146 ₴


