Кабіна душова Deante Kerria Plus хром 100см KTS_030P без піддону

- В наявності
- Код: 94733108
19 303 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEANTE Душова стінка / walk-in система Kerria Plus 100 см хром KTS 0. Душова стінка / walk-in система Kerria Plus 100 см. Кабіна KERRIA PLUS walk-in 100 см - це чудове рішення для сучасних ванних кімнат. Її можна монтувати з піддоном або без, а також поєднувати з іншими стінками з цієї ж серії. Кабіна виготовлена з загартованого скла Totalwhite і покрита покриттям Active Cover. Це покриття має гідрофобні властивості, відштовхує молекули води та забруднення, полегшуючи підтримання кабіни в чистоті. Найважливіша інформація. Доступні спеціалізовані препарати, що полегшують...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 198 см мм |
| Довгий бік | 100 см см |
| Коротка сторона | 100 см см |
| Мoдель | Kerria Plus |
| Оздоблення скла | Прозоре |
| Тип | Без піддона |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла | 6 мм мм |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 19 303 ₴

